گل و برگ پرکننده فضا

برگ های پر کننده و گل های پر کننده در گل آرایی موجود در بازار گل

سبز رنگ سال Pantone است. این سمبل طبیعت و آغازهای جدید است. با این وجود ، اغلب هنگام گل آرایی ، رنگ سبز توجه خاصی را که سزاوار آن است را نمی گیرد. با داشتن تعداد زیادی گل روشن و زیبا ، می توان به راحتی از انواع سبزیجات و گلهای پر کننده که همراه آنها هستند غافل شوید. با این حال ، این پرکننده ها در گل آرایی ، برگ ها و شاخه های سبز هستند که دسته گل را تکمیل می کنند. برگ های موجود بازار گل با آنها بافت ، علاقه و شکل را به دکوراسیون گل اضافه می کنند. برای آموزش گل آرایی یا آموزشات هنری با مدرسه الارا همراه شوید.

بازی کردن با انواع مختلف گیاهان موجود می تواند جالب باشد تا دریابید که چه نوع ظاهری برای شما مناسب تر است. در اینجا لیستی از 20 نوع برتر انواع گلهای سبز و پر کننده ای که هم اکنون روند افزایشی دارند ، آورده شده است. جالب است بدانید در برگ های بازار گل نیز می توانید کلیه این برگ ها را برای گل آرایی خود انتخاب کنید .

انواع برگ های پر کننده فضا در گل آرایی

پر کننده ها می توانند یک گل آرایی شکسته را ایجاد کند. هنگامی که از این برگ ها و شاخه به درستی استفاده شود ، می تواند علاقه و تنوع بیشتری داشته باشند و همراهی جذاب برای مجموعه ای از طرح های گل است. در حالی که این به شما بستگی دارد که چه نوع شاخ و برگ سبز را برای گل آرایی انتخاب کنید ، در اینجا لیستی از انواع برگ های سبز و شاخه های مناسب استفاده در دسته گل ها و سبد گل و … را به شما معرفی میکنیم.

1- برگ گل تلفونی (Myrtle)

برگ گل تلفونی به دلیل تنوع، روش هایی که می توان از آن استفاده کرد یکی از محبوب ترین انواع برگ های پر کننده است. برگ گل تلفونی دارای ساقه های بلند است که با برگهای براق پوشیده شده است. شاخ و برگهای ضخیمی دارد که بهترین مکان استفاده از آن در مرکزیت دسته گل ها است، همچنین از رایحه ای شیرینی برخوردار است که میتوان از آن در دکوراسیون منزل کامل استفاده کنید. گل تلفونی بیان عشق است و به همین دلیل اغلب در مراسم عروسی نیز یافت می شود.برگ گل تلفونی یکی از برگ های پرکننده بود.

برگ های پر کننده در گل آرایی

2- پیچک (Ivy)

پیچک برای آنکه دسترسی مناسبی دارد از سرهای گلدار گرفته تا وسایل میز می توان به هر چیزی اضافه کرد. برگ های پیچک به شکل مثلثی بی نظیر هستند. برگ ها در زیر شاخه های آن آبشار می گیرند ، و این گزینه را برای بسته بندی تاج های گل و افزودن جریان به سبد های گل ایده آل می کند. پیچک نسبت به بیقه انواع فضای سبز طول عمر بیشتری دارد. ماهها یا حتی سالها طول می کشد که خراب شوند ، بنابراین برای دکوراسیون منزل در ماه های تعطیل یا جشن ها بسیار مناسب است.

برگ های پر کننده در گل آرایی

3- سرخس چرمی (Leather Fern)

از دیگر برگ های پر کننده میتوان به سرخس چرمی یا سرخس چرم برگ نام برد ، این گیاه در طول سال رشد می کند و می تواند در هر جایی از هفت تا 21 روز ماندگار شود. سرخس چرمی ضخیم است و در شکل گیری منحصر به فرد از طرفین گسترش می یابد. نحوه بیرون آمدن ساقه شکلی مثلثی ایجاد می کند و برای افزودن شاخه به دکور گل ها بسیار عالی است. این می تواند به عنوان یک محور تنها در گلدان بایستد قابل توجه که این برگ کار شما را گرمسیر میکند. برگ سرخس چرمی یکی از برگ های پرکننده بود.

برگ های پر کننده

4- درخت سرخس (Tree Fern)

درخت سرخس را در انگلیسی به معنی شاخک نیز می توان ترجمه کرد. به دلیل داشتن ساقه بسیار نازک ، سرخس درخت یکی از ساده ترین انواع پرکننده های فضای سبز برای استفاده است. بر خلاف نام آن ، سرخس درخت دارای شاخه ها و برگهای نازک است که اغلب در دسته گل های عروس وحشی یا دسته گل های اروپایی استفاده می شود. درخت سرخس همچنین به عنوان یک از برگ های پر کننده پس زمینه در یک دسته گل رنگارنگ کار می کند.

برگ های پر کننده در گل آرایی

5- برگ نقره ای (Dusty Miller)

به دلیل شاخ و برگهای یخ زده منحصر به فرد ، آسیاب گرد و غبار دارای حالتی زمستانی است. این غالباً در عروسی های زمستانی یا در سفره عقدهای پاییز استفاده می شود. رنگ خاکستری و سفید برگهای آسیاب گرد و غبار به زیبایی با گل جفت می شود و در دسته گل ها بسیار زیبا به نظر می رسند. برای ایجاد ظاهری نرم و در عین حال شیک توصیه می کنیم که با گل های نارنجی روشن یا صورتی تلفیق کنید. برگ نقره ای یکی از برگ های موجود در بازار گل می باشد .

برگ های پر کننده در گل آرایی

6- برگ لیمو (Lemon Leaf)

برگ لیمو دارای برگهای گرد و غلیظی است که شبیه به فرم لیموها است. مانند سرخس چرمی ، از ماندگاری طولانی برخوردار است. این می تواند به تنهایی بایستد و یا پرکننده ای لطیف در یک دسته گل زیبا باشد. برگهای براق آن با تمام انواع گل خوب کار می کند و به عنوان قسمتهای مرکزی میز در گلدان ها مناسب ترین است. برگ لیمو برای افزودن کامل به طرح های گل بسیار عالی است. برگ لیمو یکی از برگ های موجود در بازار گل می باشد .

برگ های پر کننده در گل آرایی

7- دلار نقره اکالیپتوس (Silver Dollar Eucalyptus)

اکالیپتوس دلار نقره دارای برگهای دایره ای یک تا دو اینچ است که شبیه دلارهای نقره ای است. این گیاه از شاخ و برگهای مات خاکستری و آبی مات برخوردار است و آن را به عنوان یک جفت عالی برای سفید و نیلی تبدیل می کند. شاخه های باریک و قابل انعطاف آن را برای تاج ها و نمایش های تزئینی ایده آل می کند.

برگ های پر کننده

8- اکالیپتوس “کودک آبی” (Eucalyptus ‘Baby Blue’)

از دیگر برگ های پر کننده میتوان به اکالیپتوس “کودک آبی” اشاره کرد. این برگ نسبت به دلار نقره ای خود ، دارای برگ های کوچکتر متراکم تر است. رنگ آن از آبی تا سبز  تغییر می کند ، بسیار عالی است برای افزودن بافت به دسته گل ها و به عنوان یک پرکننده در تاج گل استفاده میشود. برگ اکالیپتوس یکی دیگر از برگ های موجود در بازار گل می باشد .

برگ های پر کننده در گل آرایی

 

9- دستبند عسلی (Honey Bracelet)

دستبند عسلی دارای ساقه های طولانی و بلند است که با برگ های نرم و نازک تزئین شده . ساقه نازک آن به راحتی میتوان بافت یا به هر شکلی که مد نظر هست در آورد و تقریباً در مورد هر چیزی قابل استفاده است. با این حال ، بیشتر به دلیل وجود ساقه های بلند آن ، برای ایجاد جریان در گل ها مورد استفاده قرار می گیرد. برگ دستبند عسلی یکی دیگر از برگ های بازار گل می باشد .

برگ های پر کننده

10- برگ گل عنکبوتی (Grevillea)

برگ گل عنکبوتی نوع بی نظیری از فضای سبز تزئینی با ساقه های قرمز است که به چندین برگ سبز تبدیل می شود. شاخه ها از نظر طول آنها متفاوت است و باعث می شود عمق آن به دکوراسیون گل اضافه شود. آنها هنگام افزودن حالتی به یک دسته گل یا محور اصلی بهترین ظاهر را دارا می باشند . برگ گل عنکبوتی یکی دیگر از برگ های بازار گل می باشد .

برگ های موجود در بازار گل

 

اگر میخواهید در کلاس های گل آرایی ما شرکت کنید همین حالا ثبت نام کنید. آموزش گل آرایی در مدرسه الار

انواع گل های پرکننده فضا در گل آرایی

گل های پرکننده می توانند یک نوع گل فرعی اضافه کرد یا آن را خنثی کننده رنگ گل ها کنید. آنها به تنهایی آرام نیستند و هیجان انگیز هستند ، اما وقتی با گلهای دیگر جفت می شوند می توانند تفاوت چشمگیری داشته باشند. اضافه کردن حتی ساده ترین گلهای پرکننده می تواند یک دسته گل را پیچیده تر جلوه دهد. آنها در انواع مختلفی از اشکال ، اندازه ها و رنگ ها قرار می گیرند ، بنابراین انواع مختلفی از آزمایشات را تجربه کنید تا آنچه را برای شما مناسب است پیدا کنید. در حال حاضر لیستی از محبوب ترین انواع گل های پرکننده آورده شده است. آموزش گل آرایی در مدرسه الارا .

1- گل شب‌بو (Stock)

گل های بورس از بهار تا پاییز شکوفه دارند و در رنگهای مختلفی از سفید تا بنفش روشن دیده می شوند. آنها شکوفه های کوچکی را ایجاد می کنند که برای افزودن یک رنگ به هر دسته گل ، مناسب است. بنابراین نترسید از ترکیب و مطابقت با سبک ها استفاده کنید تا ببینید چه چیزی درست است.

گل های پر کننده در گل آرایی

2- گل استاتیک یا گل اسطوخودوس (Statice)

گل استاتیک که به نام اسطوخودوس دریا نیز شناخته می شود ، گل بنفش زیبایی است که حتی شکوفه های کوچکتر از بورس نیز رشد می کند. این یک گل ساده و در عین حال ظریف است که نمادی از یادبود است. ساقه های بلند و باریکی دارد که به دسته های گل متراکم شکافته می شوند و به بهترین شکل در دسته ها ظاهر می شوند.

گل های پر کننده

3- گل میمون (Snapdragons)

گل میمون احتمالاً یکی از بی نظیرترین گلهاست. نام عجیب آن نمایانگر چهره گل است که مانند دهان میمون باز و بسته می شود. دارای ساقه های بلند و باریک است که از پایین و در رنگ های مختلف شکوفا می شود. آنها بیشتر در دسته ها برای اضافه کردن قد و تنوع استفاده می شوند.

گل های پر کننده در گل آرایی

4- گل داوودی (Poms)

پوم ها به عنوان گل های اسپری شناخته می شوند ، به این معنی که بیش از یک سر گل روی هر ساقه وجود دارد. این باعث می شود آنها را در هر ترتیبی برای تقویت ظاهر آسان کنید. می توانید با چند رنگ رنگی مختلف مخلوط و مطابقت داشته و آنها را در تاج یا دسته گل استفاده کنید تا رنگی به آن اضافه شود.

گل های پر کننده در گل آرایی

5- گل شویدی (Delphinium)

Delphinium نام خود را از واژه یونانی “delphis” گرفته است که به معنای دلفین است. این به رنگهای بنفش و آبی زیبا و جوانه های گل بسته آنها شبیه به بینی یک دلفین است . گل شویدی دارای شکوفه های متعدد در ساقه های بلند است که شبیه گل میمون است. آنها برای اضافه کردن یک نمای چشمگیر به هر دسته از دسته گل یا میانی عالی هستند. برگ گل شویدی یکی دیگر از برگ های بازار گل می باشد .

برگ های موجود در بازار گل

6- گل زنگ ایرلند (Bells of Ireland)

ساقه و گلبرگهای گل زنگ های ایرلند همان رنگ سبز را در خود جای داده و از زیبایی ظاهری شبیه به یک ناقوس برخوردار هستند. آنها هنگام ایجاد نمای الکلی در یک اتاق ناهار خوری یا میز قهوه به بهترین وجه به نظر می رسند و می توانند به تنهایی بایستند و یا با گلهای دیگر در وسط دسته گل ها جفت شوند. ساقه زنگ های ایرلند توخالی است و به راحتی می توان آنها را شکسته ، بنابراین قرار دادن آنها در گلدان ها نیز ایده آل است. برگ زنگ ایرلندی یکی از برگ های پرکننده بود.

گل های پر کننده در گل آرایی

7- گل چیپسفولیا (Gyp)

چیپسفولیا ها همچنین به عنوان نفس نوزاد شناخته می شوند و اعضای خانواده میخک هستند. آنها گلهای ناز و کوچکی هستند که وقتی در دسته ها جمع می شوند ، عالی به نظر می رسند. رنگ سفید رایج ترین رنگ کولی است اما در سایه های دیگری مانند صورتی روشن نیز وجود دارد. در دسته ها و وسایل اصلی به نظر می رسد بهترین است ، اما همچنین در تاج های گل نیز می تواند گنجانده شود!

گل های پر کننده در گل آرایی

8- گل میخک (Dianthus)

دیانتوس یک گل بسیار محبوب است که در یک مجموعه رنگهای پر جنب و جوش ظاهر می شود. نام دیانتوس از دو واژه یونانی “dios” و “anthos” آمده است. دیاس به خدای یونان ، زئوس و آنتوس به معنی گل اشاره دارد. بنابراین ، آنها به عنوان “گل های خدا” شناخته می شوند. همانطور که منظم و زیبا به نظر می رسند ، گلهای میخک به عنوان پرکننده بیانیه در دسته گلها به نظر می رسند.

گل های پر کننده در گل آرایی

9- گل مینا (Feverfew)

گل گاو چشم  یک گیاه دارویی است که برای جلوگیری از سردرد استفاده می شود. هنگامی که این بیماری میگرن را درمان نمی کند ، تقریباً در مورد هر نوع آرایش گل ، می تواند کامل کننده گل یا پر کننده باشد. ساقه های بلند و پوستی دارد که در دسته های ریز و شکوفه ای از گل که شبیه به گلهای مروارید است ، شکوفه می شوند. گل سرخ یک گل متوسط با گلبرگهای ریز سفید است که به زیبایی با رنگهای روشن یا پاستیل جفت می شود.

گل های پر کننده در گل آرایی

10- گل سوسن (Alstroemeria)

این سوسن همچنین به عنوان سوسن پرویی نیز شناخته میشود که از کشور پرو سرچشمه گرفته است. گلبرگهای داخلی این گل مانند نام عجیب و غریب آن ، دارای نوارهایی است که در هنگام افزودن به دسته ها ، بافت و تنوع ایجاد می کند. آنها در طیف وسیعی از رنگ ها از سفید و طلای گرفته تا میناکاری و بنفش قرار می گیرند. آلسترومریا نماد دوستی و فداکاری است و اغلب در دسته گل برای دوستان یا نزدیکان دیده می شود.

گل های پر کننده در گل آرایی

انواع گلهای سبز و پرکننده: راهنماهای تصویری

از قسمت های اصلی تا دسته های عروسی ، می توان دشوار دانست که چه نوع گلهای سبز و پر کننده برای تزیین گل شما مناسب است. برای کمک به شما در بهتر بصیرت انواع مختلف ، دو راهنمای تصویری ایجاد کرده ایم که لیست محبوب ترین انواع گل های سبز و پرکننده را دارند. برای آموزش گل آرایی با مدرسه الارا همراه شوید .

برگ های موجود در بازار گل
انواع برگ های پر کننده

 

برگ های موجود در بازار گل
انواع گل های پر کننده

شما برای خرید آسان میتوانید به سایت ابزارکو مراجعه کنید.

آموزش آنلاین گل آرایی

در صورتی که زمان شرکت در کلاس های حضوری مارا ندارید، مدرسه الارا برای شما عزیزان ویدیو های آموزشی تهیه کرده است که میتوانید با مشاهده آنها با به فراگیری آنلاین گل آرایی بپردازید!

ویدیو های آموزش آنلاین گل آرایی

آموزش گل آرایی

اگر علاقه مند به این هستید که در کلاس های گل آرایی مدرسه الارا شرکت کنید و خود با فراگیری هنر گل آرایی همراه با کسب مدرک بین المللی یا فنی حرفه ایی به کسب در آمد نیز ببپردازید، فقط کافیست کلیک کنید!

ثبت نام در کلاس های گل آرایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.