ایده های گل آرایی پاییزه

12 ایده جذاب پاییزی که میز شما رو دگرگون میکند!

پاییز فرا رسید. با همون گل های زیباش، بیاید باهم با الهام از فصل خوش آب و رنگ پاییز تعدادی ایده گل آرایی با گل های پاییزی بپردازیم و جشن بگیریم.

فصل پاییز چیز های زیادی را با خود به همراه می آورد. جشنواره های کدو تنبل، سفر های پر از برگ های زرد، قدم زدن های عاشقانه، روز های کوتاه تر، هوای خنک تر و آماده شدن برای زمستان. همه اینها باعث این میشود شما در خانه و سر میز غذا به یک آیتم زیبا داشته باشید تا فضای خانه رو شاد تر و آرامش بخش تر کنید.

برای گل آرایی میز با گل های پاییز میتوانید از شاخ و برگ های خشک شده و گره خورده در حیاط، کدو تنبل، شمع و حتی فانوس استفاده کنید. رنگ ها در طول پاییز طبیعی (خاک)، رنگ های آتشین قرمز، نارنجی و طلایی محدود میشوند. بر روی بافت تمرکز کنید تا رنگ های پاییز را به شما نشان دهد و علاقه بصری را به قطب اصلی خود اضافه کنید. به گندم خشک ، سبزیجات پاییزه ، گلهای تیره و سایر ترکیباتی فکر کنید که بیانگر دید شما در این فصل است. گل آرایی میز شما میتواند متناسب با یک مهمانی باشد یا یک دورهمی خانوادگی. چیدمانهای خاکی که شامل سبزیجات تیره رنگ مانند کنگر فرنگی بنفش عمیق هستند ، نمایش خوبی روی میز ایجاد می کنند. و مطمئناً نمی توانید با شاخه های معطر رزماری یا چوب میخک اشتباه کنید.

میز خود را با هر چیزی که صحبت شما باشد تزئین کنید: کدو تنبل، شمع، برگ، میوه های پاییزه، آجیل، به راحتی میتوان گفت این موارد نعمت های این فصل را کاملا منعکس میکند و ظاهر آرامش بخشی به خانه شما میدهد.

ایده های گل آرایی پاییزه

گل آرایی میز شام با سیب و انار و برگ و گل های خشک پاییزی

از میوه های پاییزی ، برگ ها و گل های خشک یک گل حلقه گل فرم آزاد تهیه کنید. ما این برگ ها و گل ها را بدون دقت خاصی برروی میز قرار داده ایم که حس طبیعی بودن خود را به ما بدهد. برای ساختش از پایه شروع کنید، برگ های ماگنولیا را از سمت قهوه ای برروی میز قرار دهید. مطمئن شوید که فضا برای قرار دادن بشقاب ها و باقی وسایل میز وجود داشته باشد. میوه های سیب و انار رو برروی برگ ها قرار دهید و با استفاده از گل های خشک مانند گل مروارید بین میوه ها را پر کنید و ظاهری طبیعی تر به آن بدهید. روی اینها رو با توت و شاخ و برگ های خشک پاییزی تزئین کنید. اگر دوست دارید تا ظاهری متفاوت داشته باشید برگ های ماگنولیا رو برگردانید تا سبزی به کار شما اضافه کند.

ایده های گل آرایی پاییزه

استفاده از کدو تنبل سبز در گل آرایی میز شام!

به جای کدو تنبل نارنجی از رنگ های دیگه کدو تنبل استفاده کنید. این چشم انداز سبز شامل انواع آبی، سبز است که همه در سرخس ها پراکنده شده است. ترفند اینکه برگ ها به این صورت درآید این است که برگ ها را بیرون قرار دهید تا زمانی که شروع به پیچیدن کنند (حداقل یک روز). کدو ها را در جای خود قرار دهید و سپس برگ ها را در جای خود مرتب کنید. این ظاهر برای فضا های بیرون خانه مناسب است و خنکی پاییز و آمدن زمستان را تداعی میکند. از آن لذت ببرید.

گل آرایی با گل های خشک

گل آرایی میز با استفاده از گل های خشک شده

کمی از پر تراکم بودن و شلوغی فاصله بگیرید و ساقه های خشک شاخه ای شاخه ای را در گلدان های مختلف به نمایش بگذارید. برای تداعی کردن تغییر فصل از پاییز به زمستان از کاغذ های سفید برای زیر کار استفاده کنید و برروی گل ها اندکی رنگ گل سفید بپاشید. زیبا نیست؟!

گلدان پاییزه

ساده و شیک سر سبز پاییزی (گلدان پاییزی)

برای اینکه افراد را سر میز شام ترغیب به صحبت کردن و خوش بش کنید میتوانید از این سبک استفاده کنید. یک اسفنج آبکش را درون یک گلدان قرار دهید و یک گنبد از گل های ناز پر کنید الباقی فضا های خالی را با گل شقاقل (هویج وحشی – Daucus carota) پر کنید. از گل های ادریسی برای زیبایی و رنگ دادن به کار استفاده کنید. برای پر کردن کار هم از طوسک، دم روباهی (Alopecurus) و بوقناق (Eryngium) استفاده کنید.

گلدان مدرن با شاخه و پشم

ترکیب شاخه و نخ ظاهر جذاب و ساده

شاخه های خشکی پیدا کنید و با استفاده از پشم، کاموا آهارو دور بخش های از شاخه ها با فشار دست محکم بپیچید سعی کنید که پشم یا کاموا ها بدون چسب برروی شاخه ها قرار گیرد. حال که شاخه ها حاضر شد آنها را در گلدانی سفید قرار دهید و میتوانید در کنار آن از چند ظرف آجیل جهت پذیرایی استفاده کنید.

گل آرایی گلدان سبز

گلدان سبز رنگ نمایان گر انتقال تابستان به پاییز

در روز های پایانی تابستان پالت های رنگی نسبت به بهار محدود تر میشود بنابراین بافت کلیدی مشود. از این سبک میتوانید برای میز های کنار اتاق و پذیرایی استفاده کنید. در این گل از گل های همیشه بهار گرمسیری و عضلانی تر، جفت شده است. هر دو در میان علف های سبز رنگ خود نمایی میکند.

سبد سبز و بنفش

سبد سبز و نقره ای و بنفش خانگی

با استفاده از یک سبد دایره ای و مقداری پارچه درون اون و کمی اسفنج یک زیر سازی خوب ایجاد کنید. یک مرکزیت سبز پیدا کنید. فضا های دور را با استفاده از برگ های نقره ای همراه با گل های بنفش و سرخابی پر کنید. در اینجا ما از گل داوودی، برگ نقره ای، بداغ یا هفت‌کول، شکر تیغال استفاده کرده ایم تمام اینها ارزان در و در طبیعت کاملا موجود است.

میوه آرایی با سبد

یک میوه آرایی جذاب

با استفاده از سیب و انگور همراه با گیاهان جذاب و یک سبد خاص یک ظاهر جذاب بسازید. بگذارید میوه ها مانند یاقوت های زیبا از سبد به بیرون بریزند. تمام این موارد رو میتوانید از هر فروشگاهی تهیه کنید.

گل آرایی با کدو تنبل

گل آرایی با کدو تنبل

پوسته کدو تنبل سفید به گلدان گل آرایی ، گل نرگس ، نعناع ، گل سوسن ، گل لاله و توت هایپریکوم در رنگ های پاییزی – زردها ، هلوها و سایه های نارنجی تبدیل می شود. کدو تنبل های کوچکتر و شمع های نذری موجود در نگهدارنده های شیشه نارنجی رنگ قسمت مرکزی را پر می کنند.

گلدان با برگ های پاییزی

مینیمالیستی با برگ های در حال ریزش!

برگهای افتاده به یک قطعه زیبا و روستایی تبدیل می شوند. به سادگی برگ ها و شاخه های برهنه را پیدا کنید تا یک ترتیب را تنظیم کنید. (نیازی به فشار دادن برگها نیست ؛ زیبایی به شکل طبیعی آنهاست.) آنها را با رنگ طلایی اسپری کنید. بگذارید خشک شود آنها را به شاخه ها گرم بچسبانید ، سپس در گلدان مرتب کنید. یک گلدان شیشه ای اضافه کنید و تمام

گلدان میز با ذرت

ذرت طلایی براق!

با یک ظرف و کدو تنبل و ذرت یک ظرف جذاب بسازید. ذرت ها را همانند تصویر پوست گیری کنید و یک ظاهر تاج مانند به آن بدهید. حال با رنگ طلایی براق آن را رنگ کنید، تمام

گل آرایی با فانوس

فانوس های درخشان

یک نور دهی جذاب با فانوس به میز شام بدهید. از چندین فانوس استفاده کنید و بین آنها از کدو تنبل استفاده کنید. اینکار باعث این میشود سرمای پاییز فراموش شود و گرمای خاصی به خانواده اضافه میکند. میتوانید برای جذابیت بیشتر بین این فانوس هارا گل آرایی کنید و لذت ببرید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.