دسته گل عروس زمستان

15 نوع از زیبا ترین گل ها در دسته گل عروس زمستان 2020 و گل عروسی

وقتی به زمستان و آب و هوای سرد آن در سرتاسر کشور عزیمان ایران فکر میکنید، شاید به نظرتان بیاید که برای عروسی خود که قرار است در فصل زمستان برگزار شود، گل ها ، شکوفه ها و غنچه هایی نتوانید پیدا کنید که در گل آرایی دسته گل عروس خود استفاده کنید. صبر کنید این یک تصور اشتباه است. شکوفه ها و غنچه ها در تمام طول سال موجود هستند، گل های رز از آن دسته گل ها هستند که در تمام طول سال موجود هستند و میتوانید در گل آرایی دسته گل خود و گل های روی میز مهمانان و گل آرایی تالار عروسی استفاده بکنید. امروز که ما میخواهیم با گل هایی آشنا شویم که در از ماه دی تا اسفند موجود هستند. با الارا همراه باشید.

01- گل آماریلیس (Amaryllis Flower)

آماریلیس گلی سرده ای از تیره نرگسیان است. آماریلیس از گیاهان گل دار پیازی است. این گل یکی از زیبا ترین گل هایی است که میتوانید در دسته گل عروس زمستانی خود استفاده کنید. رنگ این گل همانطور که در تصویر مشاهده میشود صورتی است و گلبرگ های آن از انتها طیف رنگی صورتی به طیف رنگی سفید تغییر رنگ میدهند. برای گل آرایی این دسته گل میتوانید از برگ های پهن سبز که تضاد رنگی خوبی با صورتی آماریلیس دارند استفاده کنید.

دسته گل عروس زمستان
گل آماریلیس (Amaryllis Flower)

02- انواع توت های هایپرسیوم (Hypericum Berries)

هایپرسیوم ها سرده ای از تیره گل راعیان هستند. در هنر گل آرایی از این گل ها به عنوان یک گل اصلی یا کانونی استفاده نمیکنند، اما در دسته گل عروس زمستان 2020 توت های هایپرسیوم جزء اصلی دسته گل هستند. ظاهر این دسته گل ها به گونه ایی جذاب است که توت ها آن با رنگی جذاب و لایت در برگ ها تیره که به مانند یک پوشش مناسب در کنار آنها قرار میگیرد. از توت های هایپرسیوم میشود در گل آرایی انواع دسته گل عروس زمستان 2020 استفاده کرد و شبی رویایی ساخت.

دسته گل عروس زمستان
انواع توت های هایپرسیوم (Hypericum Berries)

03- گل نخود (Sweet Peas Flower)

گل نخود سرده ای از خلر است. گلی ظریف با طیف رنگی صورتی لایت. گل نخود فرنگی از آن دسته گل ها تک و زیباست که میتواند در دسته گل عروس زمستان جای داشته باشد. این گل به علت ظرافتی که دارد نیاز به مراقبت بیشتری دارد. به دسته گل زیبایی که گل آرایی شده نگاه کنید.

دسته گل عروس زمستان
گل نخود فرنگی (Sweet Peas Flower)

04- چای زینتی یا کاملیاس (Camellias Flower)

چای زینتی یا کاملیاس سرده ای از تیره چاییان است. کاملیاس یکی از جواهر های زمستان است. گلبرگ های آن لایه لایه است و دقیقا مانند تصویر پایین که با برگ های سبز تیره گل آرایی شده است این گل به زیبایی ظاهری بافت زیادی میخشد. کاملیاس در اواخر پاییز تا اوایل زمستان در ماه های آذر و دی در فراوان ترین و در دسترس ترین زمان خود هستند و میتوانید به از آنها در دسته گل خود استفاده کنید.

دسته گل عروس زمستان
چای زینتی یا کاملیاس (Camellias Flower)

05- گل میخک (Carnations Flower)

گل میخک سرده ای از گل میخک است. گل های میخک از در دسترس ترین و سخت ترین گل ها در طول زمستان هستند. این گل ها در سرد ترین زمان زمستان هم زیبایی خود را حفظ میکنند. همانطور که در تصویر مشاهده میکنید از گل میخک برای گل آرایی یک لوستر گل در یک جشن عروسی استفاده شده است. گل میخک در رنگ های متنوعی موجود میباشد.

گل مراسم عروسی زمستانی
گل میخک (Carnations Flower)

06- گل شقایق (Anemones Flower)

گل شقایق سرده ای از گیاهان گل دار است. گل شقایق از دیگر گل هایی هستند که همه روزه در زمستان در دسترس هستند. این گل نیز مانند گل میخک در رنگ های متنوعی موجود میباشد. گل شقایق با رنگ های سفید و سیاه آن مناسب عروسی های مدرن و صنعتی میباشد. گل شقایق همراه گل نیلوفر یک زوج زیبا را میسازند. دسته گل عروس زمستان که با گل شقایق تیره زنگ گل آرایی شده است را در عکس مشاهد میکنید.

دسته گل عروس زمستان
گل شقایق (Anemones Flower)

07- گل آلاله یا راناکولوس (Ranunculus Flower)

گل آلاله یا راناکولوس سرده ای از گیاهان علفی یک ساله هستند. گل آلاله در فصل زمستان برای زوج هایی که طرفدار گل های نرم مانند فاوانیا یا گل های صد تومنی خبر بسیار خوبی است. زیرا ظاهری مشابه را ارائه میدهند. در تصور با استفاده از گل آلاله با ظاهری ساده دسته گلی زیبا را برای داماد گل آرایی کرده است.

گل عروسی زمستانی
گل آلاله یا راناکولوس (Ranunculus Flower)

08- گل رز (Roses)

گل های رز، گل عشاق، گلی زیبا برای کسی که عاشقش هستید. گل رز سرده ای از گل های تیره گل سرخ است. هیچ فصل یا ماهی از سال وجود ندارد که این گل رز در دسترس نباشد. این بدان معناست که از این گل میشود برای تزئینات عروسی استفاده کرد. در گل روی میز عروسی زیر که به جای انتخاب رنگ سفید عروسی رز از طیف های رنگی صورتی و قرمز استفاده شده است.

گل مراسم عروسی زمستانی
گل رز (Roses)

09- گل خربق یا هلبروز (Hellebores Flower)

خربق یا هلبروز سرده ای از گیاهان علفی یک ساله است. خربق یا هلبروز مشابه گل نخود فرنگی و کاملیاس، گزینه مناسبی برای زوج های عاشقی که علاقه به یک سبک عاشقانه و ارگانیک دارند را ارائه میدهد. آنها اکثرا در سایه های عاج ، قرمز ، بنفش و صورتی موجود هستند. همانند تصویر از این گل نماینگر زیبایی زمستان و شکوفه های زمستانی است.

دسته گل عروس زمستان
گل خربق یا هلبروز (Hellebores Flower)

10- گل سرخ‌ برگه یا گل بنت قنسول (Poinsettias Flower)

این گل نام های زیادی دارد نام دیگر این گل گل کریسمس است. این گل سرده ای از فرفیونیان است. تصوری خود نمایان زیبایی استفاده این گل در گل آرایی طاق گل و جایگاه عروس و داماد است.

گل مراسم عروسی زمستانی
گل سرخ‌ برگه یا گل بنت قنسول (Poinsettias Flower)

11- گل گاردنیا (Gardenias Flower)

گل گاردنیا سرده ای از تیره روناسیان است. گاردنیا گلی بسیار خوشبو و زمستانی است که برای دسته های گل مناسب است. همانطور که در تصویر مشاهده میکنید با استفاده از این گل میشود یک دسته گل کوچک که با لباس کلاسیک داماد ست شده است ساخت. به ست شدن کراوات داماد با این گل که با ظرافت گل آرایی شده است نگاه کنید! از این گل میتوان در بخش های از دستبند عروس زمستان یا حتی دسته گل عروس زمستان 2020 نیز استفاده کرد.

دسته گل عروس زمستان
گل گاردنیا (Gardenias Flower)

آیا دوست دارید از گل های زرد داخا دسته گل استفاده کنید ؟ آیا گل های زرد را می شناسید ؟

12- گل لاله (Tulips Flower)

گل لاله سرده ای از تیره سوسنیان است. لاله ها اغلب با بهار همراه هستند. با این حال، فصل آنها در واقع در زمستان آغاز میشود. آنها توانایی تغییر در سبک های متنوع عروسی را دارند.

گل مراسم عروسی زمستانی
گل لاله (Tulips Flower)

13- گل ژربرا (Gerbera Daisies Flower)

گل ژربرا سرده ای از کاسنیان است. گل آرایی با این گل بسیار دشوار است زیرا بسیاری از زوج ها نمیخواهند دسته گل عروسی آزاد باشند. در عکس مشاهده میکنید که ترکیب این گل با گل های دیگر یک ظاهر ساده اما جذاب را به دسته گل عروس زمستان 2020 داده است.

دسته گل عروس زمستان
گل ژربرا (Gerbera Daisies Flower)

14- گل شیپوری وحشی (Calla Lilies)

گل شیپوری وحشی مانند ارکیده ها هستند. زیرا به عروسی ها زیبایی ظریف و بی موقع را ارائه میدهند. آنها در دسته گل ها بسیار شگفت انگیز به نظر میرسند.

دسته گل عروس زمستان
گل شیپوری وحشی (Calla Lilies)

15- گل ارکیده یا گل ثعلبیان (Orchids Flower)

گل ارکیده سرده ای از گیاهان گلدار تک لپه است. گل ارکیده گزینه دیگری برای عروسی های رسمی و کلاسیک هستند که در زمستان برگزار میشوند.

گل مراسم عروسی زمستانی
گل ارکیده یا گل ثعلبیان (Orchids Flower)

کلام آخر مدرسه الارا

گل هایی که بالا نام برده شد و توضیحاتی در رابطه با آنان داده شد میتوانید در گل آرایی سالن عروسی و گل آرایی دسته گل عروس زمستان 2020 استفاده کرد. مدرسه الارا علاوه بر اینکه شما را در این زمینه مطلع میکند کلاس هایی برای علاقه مندان به هنر گل آرایی برگزار می کند . برای اطلاعات بیشتر می توانید با ما تماس بگیرید.

شاد و پیروز باشید.
مدرسه الارا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.