23 تا از زیبا ترین گل های زرد

23 تا از زیبا ترین گل های زرد

گلها همیشه مردم را بهتر ، شادتر و مفیدتر می کنند. آنها آفتاب ، غذا و دارو برای روح هستند. برای من گل های زرد حکم عشق رو دارن حکم زندگی حکم روح. گل های زرد رنگ از زیباترین چیز هایی است که خداوند خلق کرده است. اگر به آنها دقت کنید همه آنها ظراف و زیبایی خاص در کنار ریشه قویی دارند. به نظر شما گل های زرد چقدر جذابند؟ با مدرسه الارا همراه باشید تا با 25 تا از زیباترین گل ها زرد آشنا شوید.

01- گل آفتاب گردان (Sunflowers)

گل آفتابگردان یکی از گلهای زرد شناخته شده است. همانطور که از این نام پیداست ، آفتابگردان با آوردن آفتاب به شکل خوشبختی به مردم ارتباط دارد. گل آفتابگردان باعث افزایش شادابی محیط می شود و برای عروسی تابستانی و اتاق نشیمن شما مناسب ترین هستند.

23 تا از زیبا ترین گل های زرد

02- گل داودی (Chrysanthemum)

این گلهای تیره و زرد رنگ نمادی از خوش بینی و امید است. همچنین اعتقاد بر این است که اگر شخصی با شما یک دسته از گل داودی به شما هدیه می دهد ، نشان می دهد که او میخواهد شما را مخفیانه تحسین کند.

23 تا از زیبا ترین گل های زرد

03- گل کوکب کوهی (Black Eyed Susan)

این گلها کاملاً شبیه آفتابگردان هستند ، به جز اینکه گلبرگهای آنها به طور گسترده ای قرار گرفته است. این گل زرد آفتابی دارای یک مرکز شکلاتی رنگ بزرگ است. علت نامگذاری انگلیسی آن نیز همین است. گل کوکب کوهی نماد تشویق است. این گل شگفت انگیز، برای مراسم فارغ التحصیلی مناسب است.

23 تا از زیبا ترین گل های زرد

04- گل رز زرد (Yellow Roses)

گل رز یکی از محبوب ترین گل ها است. آنها به اشکال ، اندازه و رنگ های مختلفی می آیند. در حالی که بیشتر گلهای رز ، شور ، عشق و عاشقانه را منتقل می کنند ، یک گل رز زرد نمادی از بهار ، دوستی ، تقدیر و فداکاری است. آنها برای برگزاری مراسم فارغ التحصیلی ، برای ابراز تبریک ، هدیه دادن به کودک و سایر مناسبتهای تفریحی مناسب هستند.

23 تا از زیبا ترین گل های زرد

05- لاله های زرد (Yellow Tulips)

لاله ها یکی از زیباترین گلهای جهان هستند که زیبایی را در هر عنصر موجود در اطرافشان القا می کنند. گل لاله گل ملی ایران و ترکیه است. این سمبل احساساتی از عشق و محبت کامل است. لاله های زرد نشانگر عشق بی حد و حصر همراه هستند.

23 تا از زیبا ترین گل های زرد

06- دالیا زرد (Yellow Dahlia)

دالیا در اشکال و اندازه های مختلفی ارائه می شود. گلبرگ آن می تواند تیز ، گرد یا نازک باشد. دالیا زرد نمادی از تعهد و پیوند است که برای همیشه ادامه دارد. هنگامی که به عنوان هدیه داده می شود ، احساساتی از ظرافت و کرامت را بیان می کند.

23 تا از زیبا ترین گل های زرد

07- گل نیلوفر وحشی (Calla Lilies)

برخلاف نام آن ، نیلوفرهای وحشی، از خانواده نیلوفر های عادی نیستند و به هیچ وجه با خانواده نیلوفر ها ارتباط ندارند. آنها عضو خانواده گل‌شیپوریان هستند که شامل گلهایی مانند آنتوریوم است. این گل افسانه ای از بالای یک ساقه ضخیم شکوفا می شود و کاملاً شبیه کاغذ رول شده است. گروهی از نیلوفرهای زرد می توانند یک افزودنی فوق العاده برای باغ باشند یا در گل آرایی مورد استفاده قرار گیرند و یا در گلدان آرایی، دسته گل ها و … مورد استفاده قرار میگیرند.

23 تا از زیبا ترین گل های زرد

08- گل صدتومانی یا فاوانیا (Peonies)

فاوانیا بومی آسیا ، جنوب اروپا و آمریکای شمالی غربی است. فاوانیا به عنوان نمادی از ثروت ، شانس و خوشبختی در نظر گرفته می شود و ظرافت و شعف را نشان می دهد. آنها سایه هایی مانند قرمز ، سفید و زرد دارند.

23 تا از زیبا ترین گل های زرد

09- گل مرغ بهشتی (Strelitzia)

نام مشترک این گل “پرنده بهشت” است. این گل بی نظیر شبیه پرنده واقعی بهشت است. شکل غیرمعمول و رنگهای درخشان این گل ، آن را به گل مورد علاقه طراحان گل آرایی تبدیل کرده است.

23 تا از زیبا ترین گل های زرد

10- گل نرگس (Daffodils)

گل نرگس گل های نرم و آرام هستند که نشان دهنده احترام و دلسوزی است. رنگ های زیبای گل های دارویی یک محیط مناسب برای دسته ها ایجاد می کنند.

23 تا از زیبا ترین گل های زرد

11- زنبق رشتی (Stella d’ Oro Daylily)

این گل برنده جایزه یکی از چشم نوازترین گلهای زرد است. زنبق رشتی به عنوان “ستاره طلای” گل ها است.

23 تا از زیبا ترین گل های زرد

12- ادریسی (Yellow Hydrangea)

گیاه ادریسی بومی آمریکای شمالی است و در کشورهایی مانند کره ، اندونزی و چین نیز موجود است. ادریسی زرد اغلب برای عروسی استفاده می شود. برای بیان قدردانی استفاده می شود.

23 تا از زیبا ترین گل های زرد

13- زنبق (Iris)

در اینجا گل زرد زیبا دیگری به نام گل زنبق می آید! این نام را به الهه رنگین کمان داده است. حدود 100 نوع زنبق زرد وجود دارد. زنبق زرد نشان دهنده اشتیاق است و اغلب توسط خواستگاران برای نمایش عمق احساسات مورد استفاده قرار می گرفت.

23 تا از زیبا ترین گل های زرد

14- گل جعفری (Marigold)

گل جعفری بسیار پرطرفدار و مناسب برای رشد در باغات هستند. مردم معمولاً از تزئین این گل جلوگیری می کنند و به سختی در گل آرایی مورد استفاده قرار می گیرند زیرا این امر نشانگر اندوه ، بی رحمی و حسادت است. برخی از فرهنگ ها نیز این گل را با مرگ مرتبط می دانند زیرا در روز مرده نقش مهمی دارند. در هند اگرچه این یک گل فرخنده به حساب می آید و در گلدان ها و تزیینات مربوط به ازدواج از آن استفاده می شود.

23 تا از زیبا ترین گل های زرد

15- گراهام توماس رز (Graham Thomas Rose)

گل رز گراهام توماس یکی از زیباترین گلهای رز زرد است. این گل با شکوه بسیار معطر شکوفه های زرد طلایی را دو برابر می کند. این گلها معمولاً هنگام تازگی به رنگ طلایی عمیق هستند و با افزایش سن سبک تر می شوند. این گل زیبا بسیار معطر است.

23 تا از زیبا ترین گل های زرد

16- گل ارکیده زرد (Yellow Orchids)

ارکیده ها از محبوب ترین گل های تزئینی در گل آرایی هستند که در اندازه ها و رنگ های مختلفی مانند سفید ، زرد و آبی ، بنفش ، قرمز و غیره به چشم می خورند. ارکیده های زرد نشان دهنده باروری ، نظم و تعالی است. این گلهای رنگ روشن اغلب در چیدمان های گل عروسی و تشریفاتی استفاده می شوند. این گل طعم و مزه زیبایی به هر نوع تزئین گل می بخشد. دو گونه اصلی ارکیده های زرد رنگ ، زمینی و اپی فیت ها وجود دارد. ارکیده ها زیبایی ظرافت چشم نوازی دارند ، ارکیده های زرد برای هرکسی که آنرا دریافت کند از هر لحاظ کامل و کافی خواهد بود.

23 تا از زیبا ترین گل های زرد

آیا با خودتان فکر کردید با این گل های زیبا به خلق آثارر هنری بپردازید ؟ می دانید چگونه می توانید این آثار را خلق کنید ؟ اگر مایل هستید که مدرسه الارا شما را در این زمینه یاری کند همین حالا با ما تماس بگیرید . علاوه بر این شما می توانید از آموزش های غیر حضوری در این مدرسه نیز بهره مند شوید .

17- گل ختمی (Yellow Hibiscus)

گل ختمی انواع نشانه دوستی است و نماد عشق افلاطونی است. همچنین مخفف زیبایی و جذابیت عجیب و غریب است.

23 تا از زیبا ترین گل های زرد

18- گل میخک زرد (Yellow Carnation)

میخک های زرد گلهای روشن و پر جنب و جوش هستند که می توانند آفتاب را به زندگی هر کسی اضافه کنند. این گل در کنار عطر زیبای آنها ، معنای قوی اما منفی را نیز با خود به همراه دارد. میخ زرد مخفف طرد و ناامیدی است. بنابراین بار دیگر قبل از ارسال این گل زیبا به هر کسی دو بار فکر کنید.

23 تا از زیبا ترین گل های زرد

19- گل فریزیا (Freesia)

فریزیا در رنگین کمان رنگ ها قرار می گیرد و بوی آسمانی ساطع می کند. فریزیا یک گل سنتی برای هفتمین سالگرد عروسی است. این گل ماندگار ، مخفف دوستی و معصومیت است. همچنین نمادی از اعتماد است و معمولاً در مناسبت عروسی استفاده می شود.

23 تا از زیبا ترین گل های زرد

20- گل آلاله (Ranunculus)

این گل که به رنگهای زرد طلایی غنی آغشته شده است ، این گل مدتهاست که به دلیل خواص دارویی مورد تحسین قرار گرفته است. گل آلاله ، که به عنوان کره نیز شناخته می شود ، در رنگ های مختلفی وجود دارد و هر رنگ دارای خاصیت خاصی با خود است. گل آلاله زرد برای کسانی که می خواهند عشق خود را به محبوبشان ابراز کنند ایده آل است.

23 تا از زیبا ترین گل های زرد

21- گل اقاقیا (Acacia)

اقاقیای زرد به عنوان یک نماد واقعی دوستی در نظر گرفته شده است. جدا از زیبایی آن ، این گل کاربردهای قابل توجهی دیگری نیز دارد. این گل بیشتر به عنوان منبع طبیعی عطر و روغنهای اساسی مورد استفاده قرار می گیرد. اقاقیای زرد نماد عشق پنهانی به زبان گل ها است.

23 تا از زیبا ترین گل های زرد

22- گلدن کلمبی (Golden Columbine)

کلمباین یکی از زیباترین گلهای وحشی است. این گونه از گلها به دلیل گسترش عشق و شادی در همه جا مشهور است. این گلهای وحشی تعدادی معنا را در درون خود دارند. این به دلیل شباهت آن به کلاه جادوگر ، حماقت است. حتی در نظر گرفته می شد که اگر به زن تعلق داشته باشد ، بدشانسی خواهد آورد. از طرف دیگر ، این گل همچنین نمادی از بی گناهی مریم باکره است. گلبرگ های کلمبی طلایی نماد 7 هدیه روح است.

23 تا از زیبا ترین گل های زرد

23- گل پامچال (Yellow Primrose)

پامچال گروهی از گلهای کوچک است که بومی نیمکره شمالی بوده و در اوایل بهار شکوفه می گیرند. پامچال ها عضو جنس پریمولا است. این گلها زیبا به نظر می رسد و با گلبرگ های اصلی خود که شبیه یک کاهو هستند. معنی سنتی گل پامچال “من نمی توانم بدون تو زندگی کنم است”. بنابراین گل پامچال گل مناسبی برای هدیه دادن به محبوب شماست. به زبان گلها ، گل پامچال زرد نماد عشق جوانان است.

گل های زرد

کلام آخر مدرسه الارا

در این مقاله سعی شد که در شما را با 23 نوع از زیبا ترین گل های زرد آشنا کنیم. اگر میخواهید که با گل ها آثاری خارق العاده خلق کنید میتوانید با مدرسه الارا تماس بگیرید و در کلاس های گل آرایی ما شرکت کنید. این کلاس ها به دو نوع حضوری و غیر حضوری می باشد که به انتخاب شما عزیزان لیست کلاس ها در اختیار شما قرار میگیرد .

شاد و پیروز باشید.
مدرسه الارا

2 thoughts on “23 تا از زیبا ترین گل های زرد

  • مدرسه الارا says:

   بله خیلی از افراد رنگ زرد رو رنگ مرده میدانند اما همانطور که در مقاله ذکر شده است بسیاری از زیباترین گل ها زرد هستند. و معانی بسیار جالبی دارند.
   برای اینکه با دیگر گل ها آشنا شوید از لینک زیر وارد شوید
   آشنایی با گل ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.