مدرس شو، پول دربیار

با سیستم جدیدی که تو مدرسه الارا راه انداختیم، میتونی درآمد داشته باشی!!!

میگی چطوری؟؟؟ اگه تخصص هنری داری، فقط کافیه با تخصص خودت شروع کنی به ((آموزش دادن)). گل آرایی، نقاشی، خیاطی یا هر هنر دیگه ای که بلدی… فقط کافیه بخوای که تخصص خودت رو با بقیه به اشتراک بذاری. ما برات شرایطی رو فراهم میکنیم تا از طریق اون بتونید با اسم خودتون محتوا تهیه کنید و پول دربیارید.

چرا از این شرایط باید حداکثر استفاده رو ببریم؟!!!

شروع کسب و کار در خانه

کسب و کار در خانه

هر گوشه ای از خونه رو که صلاح بدونی میتونی کارت رو انجام بدی و در محیط آروم خودت شروع به ضبط فیلم آموزشی کنی!

درآمد 24 ساعته

چون که فعالیت ما در بستر سایت الارا محدودیت زمانی نداره، هر ساعتی از شبانه روز میتونی با ما در ارتباط باشی و برای آپلود فایل آموزشی اقدام کنی و هنرجوها هم استفاده کنن.

برندسازی شخصی

چون که ویدیوهای آموزشی شما با اسم و مشخصات شما بر روی سایت قرار میگیره، این امتیاز رو برای شما فراهم کرده تا به صورت حرفه ای برای خودت اعتبار کسب کنی و برندسازی کنی!

کار کردن در شرایط خاص

کار در شرایط خاص

وب سایت مدرسه الارا همیشه فعال هست و هر کسی میتونه از هرجایی که اینترنت داشته باشه میتونه ازش استفاده کنه. پس همیشه در دسترس هست حتی در شرایط خاص که هیچکس تو خیابان ها نباشه.

بدون نیاز به محل کار

برای ضبط ویدیو آموزشی خودتون، بهترین جا رو انتخاب کنید که هم از لحاظ بصری جداب باشه هم از لحاظ راحتی برای خودتون. اسمش رو بذارید محل کار من

عضویت در خانواده بزرگ الارا

مدرسه الارا با اشتیاق، شما عزیزان را پذیراست و همواره به دنبال فراهم کردن شرایط مناسب برای انجام فعالیت های هنری میباشد. چی از این بهتر که همه کنار هم دل به آموزش بدیم!

مدرسه الارا چه امکاناتی را در اختیار شما میذاره؟

مارکتینگ

بزرگترین امکانی که مدرسه الارا برای شما فراهم میکند، بازاریابی و فروش ویدیوی آموزشی شماست که پس از فروش آن، مبلغ مورد نظر به حساب شما واریز می شود.

تنظیم و ویرایش ویدئو

اگر امکان این را ندارید که ویدیو آموزشی خود را ویرایش کنید، کافیست آن را برای ما ارسال کنید. ویدیو شما پس از ویرایش، بر روی سایت قرار خواهد گرفت.

قیمت گذاری

اگر از شیوه ی قیمت گذاری ویدیوی آموزشی خود آگاه نیستید، مشاورین بازاریابی ما به شما کمک میکنند تا مناسب ترین قیمت را برای آن تعیین کنید.

آموزش ساخت ویدیو

ما در یک مقاله، طریقه ساخت یک ویدیو آموزشی را به صورت کامل در اختیار شما قرار می دهیم تا یک بار برای همیشه با شیوه تهیه ویدیو آموزشی آشنا بشید.

تخفیف ویژه برای خانواده الارا

اعضای خانواده الارا این امکان را دارند که با تخفیف های استثنایی از آموزش های سایر رشته های هنری استفاده کنند و فعالیت خود را در این رشته ها آغاز کنند.

امکان برگزاری کلاس از جانب شما در شهر شما

مدرسین الارا در هر شهری که باشند، می توانند از با استفاده از پشیبانی ما در شهر خود کارگاه های آموزشی برگزار کنند.

سوال اصلی: چطور می توانیم مدرس آنلاین الارا بشیم؟

هنرمندان عزیزی که علاقه مند به تدریس آنلاین و ارسال ویدیو هستند، میبایست فرم زیر را تکمیل کنند و پس از تایید و ساخته شدن حساب کاربری در مدرسه، میتوانند ویدیوهای خود را آپلود، توضیحات آن را مشخص، قیمت آن را تعیین و در نهایت آن را منتشر کنند. این یعنی:
“به دنیای زیبای هنرمندان الارا خوش آمدید”

ثبت نام در مدرس شو

ثبت نام مدرس آنلاین
Checkboxes *

قوانین و شرایط به چه صورت است؟

قوانین ساخت ویدیو

  • کیفیت و زاویه تصویر مناسب
  • رعایت موازین اسلامی
  • نور مناسب و کافی
  • صدای رسا

قوانین کپی رایت و حق نشر

ویدیو هایی که در سایت الارا قرار می گیرند باید فقط برای سایت ما باشند و کپی شده و از دیگر سایت ها نباشد یا قرار داده شده در دیگر سایت ها نباشند.
کپی کردن ویدیو ها و قرار دادن آنها در دیگر سایت های پیگرد قانونی خواهد داشت.