آموزش گل آرایی با گل رز

آموزش گل آرایی با استفاده از گل رز

همه میدونید که گل رز نماد عشق است. در این گل آرایی با استفاده از گل رز قصد داریم به شما آموزش دهیم که چطور از این گل و ابزار های ساده برای گل آرایی ساده استفاده کنیم.

ابزار و گل های مورد نیاز

گل رز ، میوه های کوچک و درشت خشک شده ، اسفنج آبکش ، حصیر ، چسب کاغذی ، چسب حرارتی ، برگ های پرکننده ، نخ ، یک کاسه شیشه ای

وسایلی که باید نزدیک خود داشته باشید

چاقو ، قیچی ، اسلحه چسب داغ ، سوزن و نخ

ابزار مورد نیاز برای گل آرایی با گل رز
ابزار گل آرایی خودتون رو از ابزارکو تهیه کنید!

قدم اول

از آنجایی که چسب حرارتی به شیشه نمی چسبد، لازم است در دور تا دور شیشه را با استفاده از کاغذی چسب بزنید این چسب میتواند چسب حرارتی را نگه دارد. برای حصیر های دور میتوانید هر تیکه از حصیر ها رو به یک دیگر چسب بزنید، اما راه ساده و سریع ترین نیز هست. تکه های حصیر را در کنار یکدیگر برروی میز با استفاده از چسب نواری بچسبانید. مطمئن شوید که این تعداد این تکه ها به طور کامل دور ظرف را بپوشند. برای زیبایی بیشتر تکه های را به صورت بلند و کوتاه انتخاب کنید تا ظاهری نامرتب به ما بدهد. حال با استفاده از چسب حرارتی این تکه ها را به دور ظرف بچسبانید و چسب نواری را که در قسمت بیرونی قرار گرفته است با دقت از آن جدا کنید و بگذارید که خشک شود.

استفاده از حصیر در گل آرایی
استفاده از حصیر و ساخت سازه دور گل آرایی

قدم دوم

اسفنج آبکشی که به خوبی خیس شده است را به اندازه ای که در ظرف جای بگیرد برش دهید و آن را در ظرف قرار دهید. مقداری آب اضافه کنید تا مطمئن شوید گل ها به مقدار کافی آب خواند داشت.

حال ساقه های گل های رز را با یک چاقوی تیز در زاویه 45 درجه برش دهید تا آنها بتوانند با به مقدار کافی آب بنوشند. گل های رز را در اسفنج آبکش قرار دهید

اسفنج آبکش و گل آرایی
گل آرایی با گل رز

قدم سوم

با استفاده از برگ های پرکننده ای که در اختیار دارید فضا های خالی میان گل ها رز را پرکنید.

میوه های خشک شده ای در اختیار داشتید را با سوراخ کردن میوه ها و نخ زدن آنها رشته ای از میوه های خشک شده کوچک درست کنید. میوه های خشک شده بزرگتر را روی تکه های چوب قرار دهید و در بین گل ها در اسفنج قرار دهید. رشته میوه های ساخته شده را برروی گل ها بچینید و تمام.

گل آرایی با استفاده از گل رز
شما یک گل آرایی زیبا با رنگ های زیبا و ظرافتی خیره کننده برای لذت بردن شما!

با آموزش های بیشتر گل آرایی همراه ما باشید.
مدرسه الارا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.