گل آرایی گلدان بهاری

7 مرحله برای گل آرایی گلدان بهاری

01- گل آرایی DYI برای بهار

فصل بهار فصلی که همه آن را با گل ها میشناسند. داریم به فصل زیبای بهار نزدیک میشویم. رسیدن گل های بهاری یکی از جذاب ترین و زیبا ترین و خاص ترین چیز ها در رابطه با تغییر فصل هاست. به عقیده من گل های این فصل زیبا ترین گل هایی هستند که میتوانید از آنها در ساخت یک گلدان شاداب و زیبا استفاده کنید و فضای خانه ی خود را آرامش بخش کنید.
با الارا همراه باشید تا یاد بگیرید چطور در 7 مرحله ساده میتوانید از گل ها و ابزار ها ساده یک گلدان بهاری جذاب را گل آرایی کنید. البته میتوانید با کمی خلاقیت یک اثر هنری بسازید. گل آرایی DYI یک روش ارزان، ساده و در عین حال بسیار زیباست. آموزش گل آرایی را در مدرسه الارا با اساتید ماهر تجربه کنید .

02- پایه سازی و گلدان

همه چیز ها به پایه و اساس خوبی نیاز دارد. پس از پیدا کردن گلدان مناسب و پر کردن آن با مقدار آب کافی (برای نگهداری طولانی تر گل ها). اولین قدم ساختن پایه برای چیدمان خود است. برای اینکه زیبایی خاصی به اثر خود و مناسب بودن آن با فصل بهار، پایه سازی را با رنگ سبز و محکم و یا شاخه های جوانه زده و زیبا شروع کنید. این اقلام را میتوانید هم در حیاط خانه هم در گل فروشی های پیدا کنید.
حال با شاخه ها و برگ هایی که تهیه کردید یک الگوی شبکه ای بسازید و به طور مساوی آنها را در کل گلدان قرار دهید. این امر به پشتیبانی شما به عنوان عناصر دیگر برای پر کردن آن کمک میکند.
همچنین مهم است که فرآیند تنظیم خود را با اطمینان از تمیز بودن گلدان ، آب و ابزار خود آغاز کنید. با انجام این کار ، عمر گلهای خود را تمدید می کنید.
پایه سازی بخش مهمی از هنر گل آرایی میباشد.

 گل آرایی گلدان بهاری
پایه سازی و گلدان

03- گل های کانونی خود را اضافه کنید

بعد از اینکه پایه سازی خود را انجام دادید، زمان آن فرا رسیده است که گل های کانونی خود را اضافه کنید. برای این بخش میتوانید از گل های بزرگتری که وزن کمی بیشتری دارند انتخاب مناسبی برای گل آرایی شماست. استفاده از این گل ها به راحتی با فضای سبز یا شاخه های شما پشتیبانی میشود. به طور کلی، این گل ها باید در خلاف ترتیب بالا قرار بگیرند، این گل ها باید پایه ها را همراهی کنند و برای اضافه کردن باقی گل ها مارا یاری رسانند.

گل آرایی گلدان بهاری
گل های کانونی خود را اضافه کنید

04- اضافه کردن گل های محلی

مرحله بعد اضافه کردن گل های محلی است. این گل ها را باید در سراسر گلدانی که در حال گل آرایی آن هستید قرار دهید. گل های محلی با رنگ و بویی که دارند به بافت و زیبایی گلدان شما می افزایند. نکته ای در طریقه قرار گیری این گل ها هست، که گلهای خود را در گلدان درست مثل روشی که در طبیعت رشد می کنند مرتب کنید. اگر چیزی در ساقه کوتاه و باریک رشد می کند ، از آن در مرتب کردن آن استفاده کنید و اگر چیزی بلندتر و تند تر استاز آن در ترتیب بالاتر استفاده کنید. با انجام این کار ، شما می توانید ظاهری طبیعی تر و ارگانیک ایجاد کنید. از گل های محلی در گل آرایی خود میتوانید برای ست کردن رنگ گل با فضای اتاق استفاده کنید به دنبال گل هایی باشید که با از آن رنگ در اتاق استفاده شده باشد یا بتواند جلوه خاصی به اتاق بدهد. مدرسه الارا برای شما عزیزان که به هنر گل آرایی و ترکیب رنگ ها علاقه مند هستید ویدیو هایی رایگان در صفحه خود قرار داده که می توانید از آن ها بهر مند شوید .

گل آرایی
اضافه کردن گل های محلی

05- فضا های خالی را پر کنید

مرحله آخر گل آرایی شما باید فضا های خالی را چر کنید و چیدمان و ظاهری کامل بسازید. از آنجایی که پایه، عناصر ساختاری و کانونی شما از قبل موجود هستند، حال زمان خوبی است که برای اضافه کردن برخی از عناصر تزئینی غیر گل است. هنگامی که کمی بازیگوشانه به کار خود آورده اید و از محصول نهایی خود راضی هستید ، می توانید ترتیب نهایی را در اتاق مورد نظر خود مرحله بندی و تزئین کنید.

آموزش گل آرایی
فضا های خالی را پر کنید

06- پیدا کردن مکان مناسب برای گلدان بهاری که گل آرایی کردید

برای گل آرای های کوچک میز آشپزخانه و یا میز دکوری درون منزل بهترین مکان برای قرار گیری اثر هنری شما هستند. برای تزئینات بزرگ تر میز ها بلند یا طاقچه ها و بالای شومینه بهترین مکان هستند که نظر هر شخصی را به خود جلب میکند. گل آراهای عزیز اگر از کارتان راضی هستید و میخواهید بیشتر آموزش ببینید به ویدوهای داخل سایت الارا مراجعه کنید و آموزش گل آرایی را با اساتید برجسته در هرکجای کشور که هستید تجربه کنید.

 گل آرایی در مدرسه الارا
پیدا کردن مکان مناسب برای گلدان بهاری که گل آرایی کردید

07- رنگ های بهاری

گل ها یکی از بهترین راه ها برای افزودن رنگ به فضای خانه شما هستند. سایه های روشن و صورتی ، بنفش و زرد می تواند به راحتی هر اتاق خانه ی شما را برای بهار آماده کند. اگر آرایش بی طرف تر را با کرم های نرم و فضای سبز ترجیح می دهید، از گلدان سرگرم کننده و منحصر به فردی استفاده کنید که دارای رنگ و الگویی است تا آرایش را حتی بیشتر جلوه دهد.

آموزش گل آرایی
رنگ های بهاری

کلام آخر

این بود 7 مرحله خیلی ساده برای گل آرایی گلدان بهاری زیبای بهاری با ساده ترین ابزار و گل ها که میتواند به اتاق های خانه شما آرامش ببخشد. برای اینکه بتوانید آثاری با هنرمندی بیشتری خلق کنید میتوانید در کلاس های آموزش گل آرایی ما شرکت نمایید. البته ما برای شما ویدیو پکیج ها آموزشی نیز گرد آوری کرده ایم که میتوانید برای آموزش خود از آنها در هر کجایی که هستید نیز استفاده نمایید.

شاد و پیروز باشید
مدرسه الارا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.