ویدیو آموزشی گل آرایی گل رومیزی زیبا با گل های رز و ارکیده

ویدیو آموزش گل آرایی گل رومیزی زیبا

مدرسه الارا اولین مدرسه آنلاین در زمینه آموزش گل آرایی می باشد که امیدواریم با همراهی شما هنرجویان عزیز بتوانیم پله های ترقی را طی و شما را به اهدافتان برسانیم . در این ویدیو ما به شما آموزش گل رومیزی زیبا میدهیم که چطور با استفاده از گل های رز و ارکیده ، اسفنج آبکش و …  یک گل رومیزی زیبا را خلق کند . این ویدیو ها صرفا برای آموزش شما تهیه شدند ، از آنجایی که اساتید مجرب ما همیشه آماده پاسخگویی به شما هنرجویان عزیز هستند برای همین شما می توانید در هر جایی که زندگی میکنید با تلفن های تماس مدرسه الارا تماس بگیرید یا از طریق واتساپ با ما در تماس باشید، اساتید مجرب ما آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستند ، قابل ذکر است برخی هنرجویان دوست دارند در کلاس های حضوری گل آرایی نیز شرکت کنند که مدرسه الارا نیز می تواند شما را در این زمینه یاری رساند. ویدیو های آموزشی مدرسه الارا برای جلوگیری از اتلاف وقت هنرجویان عزیز تهیه شده و همان آموزش هایی که در کلاس حضوری برای شما تدارک دیده می شود در این ویدیو ها قابل رویت است و از آنجایی که شاید شما بگویید کلاس استاد دارد و استاد پاسخگوی شماست این ویدیو ها بعد از خرید به مدت 3 روز اساتید پاسخگوی شما هستند.
از آنجایی که ممکن است شما هنرجویان به ما بگویید که این فقط یک آیتم را آموزش میدهد و ما هنگامی که در کلاس های حضوری شما شرکت میکنیم چند آیتم یاد میگریم مدرسه الارا آیتم های کلاس حضوری را طی یک پکیج ارائه میکند که شما می توانید همان جایی که هستید گل آرایی را فرا بگیرید . شما می توانید برای خرید وسایل گل آرایی خود به سایت ابزارکو مراجعه کنید این یک فروشگاه اینترنتی و معتبر است که کلیه وسایل مورد نیاز شما را دارد .

ویدیو آموزشی گل آرایی دسته گل تک شاحه با گل رز و مینا

شما اجازه مشاهده محتوای این بخش را ندارید!

هنرجوی عزیز، برای مشاهده ویدیو، باید در حساب کاربری خود وارد شوید و ویدیو را خریداری کنید.

مبلغ قابل پرداخت: 100,000 تومان

خرید آنلاین


نکته مهم:
با خرید این ویدیو دسترسی آن برای شخص شما باز خواهد شد. برای رعایت نمودن قانون کپی رایت از انتشار ویدیو جدا خوداری فرمایید. ویدیو های خریداری شده در حساب کاربری شما قابل مشاهده میباشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *